Ochrana osobních údajů

Úvodní stránka

Historie
Bojová umění
Sebeobrana
Asia Budo Center

Instruktoři
Výběr reprezentace
WAC & ICKKF
Ocenění
Akce

VIP
Hayashi ČR
Budoshow
Media

Reference
Sponzoři
Partneři
Odkazy

Naše nabídka
FAQ
Ochrana osobních údajů
Kontakt

Ochrana osobních údajů

Asia Budo Center, z.s. má zákonnou povinnost chránit veškeré informace, které jsou získávány. Tyto zásady ochrany soukromí jsou způsob, jakým Asia Budo Center, z.s. získává, shromažďuje a používá soukromé údaje. Pokud nám poskytnete vaše osobní údaje, dáváte souhlas pro zpracování těchto údajů v jednom nebo více způsobů, jak je popsáno v těchto zásadách.

Sušenkovým zákon - používání cookies
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, můžete odmítnout a tento web opustit.

Osobní údaje
Osobní údaje budou shromažďovány prostřednictvím registrace. Registrace není prováděna na webových stránkách. Asia Budo Center, z.s. se proto bude omezovat na přístup k informacím, které poskytnete. Za účelem ověření Vaší důvěry Asia Budo Center, z.s. má mnoho opatření - včetně administrativních, technických a fyzických opatření - na ochranu osobních údajů proti ztrátě, krádeži a zneužití, jakož i neoprávněným přístupem, zpřístupněním, změnou a zničením.

Webové stránky třetích stran
Při použití odkazů na další informace či stránky třetí stran mohou být vybírány bez souhlasu. Asia Budo Center, z.s. není odpovědná za metody ochrany soukromí nebo obsah těchto jiných (externích) webových stránek.

Zveřejňování
Ochrana Vašich osobních údajů je nesmírně důležitou součástí, a to nejen pro vás, ale také pro Asia Budo Center, z.s. Informace poskytnuté na webových stránkách uživatelů budou považovány za důvěrné a nebudou zveřejněny, pokud to nevyžaduje zákon, nebo v souvislosti s jakýmkoli soudním řízením, nebo za účelem zjištění, výkon nebo obranu naše zákonného práva (včetně poskytování informací jiní za účelem boje proti podvodům a snížení úvěrového rizika). Nicméně, Asia Budo Center, z.s. má vždy přiměřená technická a organizační opatření a poskytuje dostatečné bezpečnostní kontroly k zabránění neoprávněnému zveřejnění osobních údajů.

Ochrana osobních údajů - otázky
Pokud máte nějaké dotazy nebo obavy ohledně ochrany osobních údajů, nebo zpracování dat, prosím, kontaktujte nás. Můžete nás kontaktovat s dotazy, jaké osobní údaje o Vás evidujeme. Prosíme, dejte nám vědět, zda osobní údaje, které o vás máme jsou správné nebo je třeba opravit.

e-mail: info(at)asiabudocenter.eu