Naše nabídka

Úvodní stránka

Historie
Bojová umění
Sebeobrana
Asia Budo Center

Instruktoři
Výběr reprezentace
WAC & ICKKF
Ocenění
Akce

VIP
Hayashi ČR
Budoshow
Media

Reference
Sponzoři
Partneři
Odkazy

Naše nabídka
FAQ
Ochrana osobních údajů
Kontakt

Co Vám můžeme nabídnout?Naše nabídka je flexibilní a jsme připravení poskytnout profesionální služby na úrovních dle přání. Přání našich klientů jsou prvořadá. Naše nabídka je přenosná. Jsme schopní se dopravit po celé ČR za Vámi. Mimo jiné naši instruktoři mají mezinárodní certifikáty přímo uznané izraelským ministerstvem pro sport a vzdělávání.

Představujeme kompletní nabídku:

V nábídce je především tradiční výuka japonského karate - Goju Ryu Karate Do. Pro zájemce je připravený instruktor na výuku Yaw Tai Chi Self Defence. A jako další je prevence a sebeobrana, která využívá především izraelských bojových systémů Krav Maga - Kapap. A jako poslední exotické havajské umění KAJUKENBO.* Individuální, soukromé cvičení pro jednotlivce

* Specifické cvičení pro skupiny a pro firmy (mužsky, ženský nebo smíšený kolektiv) stmelování kolektivu.

* Cvičení pro širokou veřejnost (mládež, dospělý, senioři, tělesné postižení)* Cvičení pro mladé dívky a ženy (upraveno na dispozice ženského pohlaví)

* Speciální nabídka pro školy dle podkladů a školních osnov (branné kurzy, základy civilní obrany obyvatelstva)

* Kurzy cvičení pro zaměstnance přepravní kontroly, řidičů MHD a taxislužby, sociálních pracovníků, zdravotního personálu, městské policie, pracovníků soukromých bezpečnostních služeb, atd.* Cvičení profesní sebeobrany (zaměřené na ozbrojené složky: Policii ČR, Armádu ČR, Vězeňskou služba ČR)

* Pořádání vojenského dne, kde zažijete jeden den vojenského drilu a bojové akce

* Pořádání Workshopů & Seminářů dle přání a zaměření* Pořádání zahraničních pobytů u moře se cvičením (Itálie, Chorvatsko, Španělsko, Portugalsko)

* Přednášky pro seniory o prevenci kriminalityPokud chcete vědět více, kontaktujte nás právě teď! Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na spolupráci…

Další informace:

Další informace získáte zde: Kontaktní informace
GSM: +420 721 328 832, e-mail: info(at)asiabudocenter.eu