20. ročník Budoshow v Brně

Úvodní stránka

Historie
Bojová umění
Sebeobrana
Asia Budo Center

Instruktoři
Výběr reprezentace
WAC & ICKKF
Ocenění
Akce

VIP
Hayashi ČR
Budoshow
Media

Reference
Sponzoři
Partneři
Odkazy

Naše nabídka
FAQ
Ochrana osobních údajů
Kontakt

Hlávním záměrem Budoshow, je představit široké veřejnosti bojová umění ve svých mnoha podobách a formách. A to především ukázek jednotlivých stylů v podání špičkových oddílů i jednotlivců působících v naší republice i v zahraničí. Vzhledem k tomu, že se Budoshow v Brně koná již mnoho let, je o tuto jedinečnou akci obrovský zájem ze strany příznivců, ale i ze strany široké veřejnosti.

Hlavní myšlenkou celé akce je přiblížit bojová umění veřejnosti a především mládeži tak nabídnout další možnosti využití volného času. Rádi bychom také naznačili jaký je přínos bojových umění nejen při sebeobraně, ale i pro tělesný a duševní rozvoj.

Programovou skladbu večera tvoří vystoupení jednotlivých škol a klubů, které formou atraktivních ukázek bojových akcí, sestav, scének a přerážení, představí podstatu a princip umění sebeobrany. Bude možné shlédnout širokou škálu zákroků proti všem možným napadením jedním i více útočníků se zbraní i beze zbraně ve spoustě modelových situací.

Asia Budo Center, z.s. spolupracuje s organizátory od roku 2000. Ke konci roku 2007, jsme se stali oficiálním partnerem Budoshow, největší přehlídky bojových umění a sportů v Česku. Od této doby až k dnešním dnům se snažíme pomoci s propagací této exklusivní podívané. Již teď se připravuje kulaté 20. výročí této a sportovně-kulturní akce.

Libor Macháň
Hlavní pořadatel a organizátor Budoshow
Škola TAE KWON-DO CLUB BRNO ITF
Bohuslava Martinů 26, 602 00 Brno
e-mail: machan@budoshow.com